Hyundai Tucson Fuseekogel
M12X1.25 RHT
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220461 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, M12X1.25, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -58%
12X1,25, Vooras
| Buitendraad [mm] | 12X1,25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M12 x 1,25
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, VKDS 815519
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | 18 |
| Artikelnummer paar | VKDS 815519 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras links en rechts
| Sleutelwijdte | 19 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 40-310-059 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, BSG 40-310-088
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 40-310-088 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts
| Aantal schroeven | 3 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,83 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, 3 x M12x30 PRESSBOLT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12x30 PRESSBOLT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Buiten, MM12X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,25R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 3 x M12x30
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12x30 |
| Artikelnummer paar | 87481 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, 3 x M12x30
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12x30 |
| Artikelnummer paar | 87480 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1:8, Buiten, Onder, Vooras links
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 86,8 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 16,8 |
| Artikelnummer paar | JBJ1159 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 86,8 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 16,8 |
| Artikelnummer paar | JBJ1158 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Buiten, 28-16 010 0013
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer paar | 28-16 010 0013 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, Buiten, 28-16 010 0012
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer paar | 28-16 010 0012 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-3042
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-3042 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-4019
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-4019 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-4018
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-4018 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.