Hyundai Sonata Fuseekogel
TÜV®/GS-gekeurd, M12 x 1,25 RHT M, Onder, Vooras rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 47,1 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40,2 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 RHT M |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,8, 12,1 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33 10 7273 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33 10 7272 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Buiten, 28-16 010 0013
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer paar | 28-16 010 0013 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, Buiten, 28-16 010 0012
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer paar | 28-16 010 0012 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M12x1.25
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M14x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M14x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Circlip, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 40 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Enkel in combinatie met | Circlip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10081 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Buiten, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Conusafmeting [mm] | 15,1 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Buiten, Circlip, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan, Buiten |
| Diameter [mm] | 33,7 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Enkel in combinatie met | Circlip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,25R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10078 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras onderaan, 3 x M12
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-3042
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-3042 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1.25 RHT
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220084 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1.25 RHT
| Diameter [mm] | 33,7 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220099 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1,5 RHT
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1,5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220378 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1.25 RHT
| Diameter [mm] | 33,7 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220441 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1.5 RHT
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220491 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor driehoeksdraagarm, met borgmoer, Met zekerheidsring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 17,1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.