×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Prelude Fuseekogel
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-2006
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-2006
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 30,23
€ 17,23
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
€ 59,47
€ 33,30
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-2019
M10x1,25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2020
SBJ-2019
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2020 |
€ 58,18
€ 32,57
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-2020
M10x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-2019
SBJ-2020
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-2019 |
€ 58,18
€ 32,57
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 66,48
€ 37,23
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Moog HO-BJ-2607
Box, M14X1.5, Samengeperst
HO-BJ-2607
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 48 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
€ 61,89
€ 17,94
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel BSG BSG 35-310-003
M10 x 1,25 RHT M, 1/8, Bovenaan, Aan beide zijden
BSG 35-310-003
| Buitendraad 2 [mm] | 44 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 RHT M |
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Conusafmeting 1 [mm] | 13 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 14 |
€ 31,07
€ 22,69
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,07
€ 22,87
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel KYB KBJ4053
Onder, Vooras, Staal, M14x1.5
KBJ4053
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Gewicht [kg] | 0,43 |
€ 41,04
€ 14,36
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L40035
L40035
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
€ 62,84
€ 57,81
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L40040
L40040
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
€ 62,87
€ 57,84
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Monroe L40503
L40503
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
€ 68,18
€ 62,73
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Moog HO-BJ-10427
Box, Vooras rechts, Vooras links, Vooras
HO-BJ-10427
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 43,8 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
€ 66,76
€ 52,07
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Moog HO-BJ-10457
Box, Vooras rechts, Vooras links, Vooras
HO-BJ-10457
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Bundeltype | Box |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
€ 60,14
€ 46,91
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken