Honda Cr-V Fuseekogel
14X2,0, Vooras onderaan
| Buitendraad [mm] | 14X2,0 |
| Inbouwdiameter [mm] | 17,5 |
| Totale hoogte [mm] | 83,5 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1:8, M12x1.25, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x2.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1:8, M10x1,25, 51450S01023, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Voor OE nummer | 51450S01023 |
| Diameter [mm] | 35,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 85 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,4 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42135 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 2, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42134 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -66%
Box, M14X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -66%
Vooras rechts, M14x1,50 RHT
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,45 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,50 RHT |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras onderaan, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 15,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 13,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten, Links, Vooras, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Buiten, Links, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 12,65 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 3 x M12, MM14X2R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X2R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, M14X2.0, Staal
| Lengte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14X2.0 |
| Conusafmeting [mm] | 20,1 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, M14X2.0, Staal, KBJ1160
| Lengte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14X2.0 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | KBJ1160 |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M14X2.0, Staal, KBJ1159
| Lengte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14X2.0 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | KBJ1159 |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,50, TC8538
| Lengte [mm] | 105 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Artikelnummer paar | TC8538 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, TC8537
| Lengte [mm] | 105 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Artikelnummer paar | TC8537 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, HO-BJ-18442
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | HO-BJ-18442 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.