Ford Fuseekogel
Pinch Bolt 15mm
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 15mm |
M18x1.5
| Lengte [mm] | 122 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
- -56%
Pinch Bolt 15mm
| Lengte [mm] | 152 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 15mm |
- -57%
Pinch Bolt 21 mm, TC3672
| Lengte [mm] | 135 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21 mm |
| Artikelnummer paar | TC3672 |
- -67%
Pinch Bolt 21 mm, TC3671
| Lengte [mm] | 135 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21 mm |
| Artikelnummer paar | TC3671 |
- -67%
Pinch Bolt 17mm
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 17mm |
Pinch Bolt Ø21mm, TC3883
| Lengte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt Ø21mm |
| Artikelnummer paar | TC3883 |
- -57%
Pinch Bolt Ø21mm, TC3882
| Lengte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt Ø21mm |
| Artikelnummer paar | TC3882 |
- -57%
M18x1.5
| Lengte [mm] | 115 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
- -57%
M12x1.25
| Lengte [mm] | 61,4 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -66%
M18x1.5
| Lengte [mm] | 87,2 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
- -52%
M20x1.5
| Lengte [mm] | 145 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
- -48%
- -63%
- -65%
Vooras onderaan, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,448 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -65%
M14 x 1,5, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Gewicht [kg] | 0,45 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Incl schroefset |
- -65%
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
M14X2, Bovenaan, Vooras links en rechts
| Buitendraad [mm] | M14X2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 92 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links en rechts |
| Diameter [mm] | 43 |
- -63%
1:6, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -39%
1:8, Buiten, Bovenaan, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 25,8 |
| Schroefdraadmaat | M12,1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 13,8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -29%
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -37%
Buiten, Vooras rechts, JBJ1265
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | JBJ1265 |
Buiten, Vooras links, JBJ1247
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | JBJ1247 |
1:8, Buiten, Bovenaan, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 99,8 |
| Inbouwplaats | Buiten, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,8 |
- -30%
M10x1,5, JBJ547
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Artikelnummer paar | JBJ547 |
M10x1,5, JBJ546
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Artikelnummer paar | JBJ546 |
Met toebehoren
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Box, Vooras rechts, Vooras links, Vooras
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,2 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 81 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
- -33%
Box, Vooras rechts, Vooras links, Vooras
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,6 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 95 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
- -33%