Volkswagen New Beetle Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,7 |
- -69%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 8,00 |
- -74%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 4,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,00 |
- -77%
DISCONTINUED, PREMIUM LINE
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 69,40 |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 65,00 |
- -76%
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 120,00 |
| Buitendiameter [mm] | 74,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM PLUG 129
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM PLUG 129 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Met vrijlooppully, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 90 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 61 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 6810 |
- -65%
V-riemschijf, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5790 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met stofkap
| Nettogewicht [g] | 6100 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -57%
Met vrijlooppully, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 6064 |
- -51%
V-riemschijf, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5933 |
- -42%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully, Met stofkap
| Nettogewicht [g] | 6114 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -55%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully, Met stofkap
| Nettogewicht [g] | 8004 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo |
- -52%
| Nettogewicht [g] | 86 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 270 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 41 |
- -65%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 1400 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,60 |
- -65%
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,60 |
| Nettogewicht [g] | 140 |
- -65%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 1427 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,60 |
- -65%
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 29 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 186 |
- -51%
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525093 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+W Plug25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | D+W Plug25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |