Volkswagen Lupo Dynamo
Li 90, Dubbele zwaaiarm
| Positie / graad | Li 90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, li 80
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 80 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, li 90
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vierpunts-bevestiging, li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, li 90
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, li 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, li 80, Vierpunts-bevestiging, 2/DFM
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 80 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, li 60, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 60 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, li 90, Vierpunts-bevestiging, 2/DFM
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, li 90, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, li 90, Vierpunts-bevestiging, 2/DFM
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vierpunts-bevestiging, li 90, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, voor wisselstroomdynamo
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Voor wisselstroomdynamo |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -48%
Met riemschijf, voor wisselstroomdynamo
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Voor wisselstroomdynamo |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -24%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -23%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 187 |
- -49%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200 |
- -45%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 187 |
- -36%
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 93,40 |
| Lengte 1 [mm] | 158 |
- -70%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 112,70 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 23,00 |
- -68%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+W Plug25, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0025 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | D+W Plug25, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%