Volkswagen Kafer Dynamo
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 8,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
V-riem/Poly V-riem, Zadelbevestiging, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 51 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 260 |
- -25%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -25%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -67%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -61%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -68%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
Draairichting met de klok mee, Zadelbevestiging
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, re 20
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Re 20 |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Zadelbevestiging
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL125, COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125, COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -38%
Zadelbevestiging
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, re 20
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 20 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Zadelbevestiging
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Zadelbevestiging
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -25%
LIN2, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
FG18T079, Met riemschijf, B+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T079 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 6V boordspanning
| Nettogewicht [kg] | 4,69 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 6V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5/M6
| Nettogewicht [kg] | 4,93 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Klem | M5/M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |