Volkswagen Golf Dynamo
03F903023EX, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 03F903023EX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
06B903019EX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 06B903019EX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -5%
6A903023FX, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 6A903023FX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -5%
06J903023HX, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 06J903023HX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
03C903023AX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03C903023AX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -7%
010 154 2902, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 010 154 2902 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7155 |
- -64%
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 6292 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -51%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7388 |
- -57%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7223 |
- -49%
2 jaar garantie, M16 x 1,5
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 507 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
2 jaar garantie, M16 x 1,5
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 373 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
2 jaar garantie, M16 x 1,5
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 389 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -63%
028 903 018 C, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 028 903 018 C |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5400 |
- -34%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -79%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 10 |
- -80%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
Zink gelamelleerd, M 8, Buiten zeszijdig
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Schroefdraad lengte [mm] | 42 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -52%
| Breedte [mm] | 40,2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -65%
M16
| Breedte [mm] | 40,15 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, B+B+D+
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | B+B+D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, B+B+D+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | B+B+D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 4,82 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,68 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%