Fiat 500 Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,16 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,29 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 184,50 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -57%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 198,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183,00 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 195,00 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 210,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -63%
Draairichting met de klok mee, PL174, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 196,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL174, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 198,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -68%
Draairichting met de klok mee, PL174, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175,00 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, COM, PL174, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 196,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -55%
PL174, Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 177,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 18,30 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 66,30 |
| Binnendiameter [mm] | 40,00 |
| Buitendiameter [mm] | 126,00 |
- -72%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 70,00 |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 127,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
- -77%
- -59%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 110,90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -60%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,10 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 23,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -70%