×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 132 Dynamo
€ 8,70
€ 8,70
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00190
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, M6
LRA00190
| Nettogewicht [kg] | 4,62 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 318,23
€ 257,77
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00597
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00597
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 255,31
€ 209,35
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00751
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
LRA00751
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 266,20
€ 218,28
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00779
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00779
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 182,71
€ 153,48
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS2013
STANDARD LINE
ARS2013
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 19,7 |
€ 2,44
€ 0,44
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00431
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, M6
WAL00431
| Nettogewicht [kg] | 4,62 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 236,05
€ 236,05
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01008
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01008
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 220,17
€ 220,17
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01009
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
WAL01009
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 274,09
€ 274,09
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01578
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01578
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 255,70
€ 255,70
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03020
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03020
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 238,52
€ 238,52
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF0039
STANDARD LINE
SF0039
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
€ 104,57
€ 36,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken