×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 124 Dynamo
Alternator/Dynamo Lucas LRA00597
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00597
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 255,31
€ 209,35
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Mahle Original MG 187
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
MG 187
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Bevestigingshoek [graden] | 15,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 21,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 86,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4501 |
€ 387,50
€ 255,76
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator Mahle Original MGX 527
MGX 527
| Nettogewicht [g] | 973 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
€ 176,37
€ 61,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 669
MGX 669
| Nettogewicht [g] | 90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
€ 28,92
€ 10,13
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 750
MGX 750
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
€ 29,29
€ 10,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5530141R
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141R
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 7575998 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 179,77
€ 179,77
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 218102552
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
218102552
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,41
€ 317,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2183361502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2 Plug 206
2183361502
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2 Plug 206, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 543,28
€ 543,28
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 110611
Draairichting met de klok mee, Met riemschijf
110611
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175,00 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 351,54
€ 126,55
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 110912
Draairichting met de klok mee, PL22, Met riemschijf
110912
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,50 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 460,31
€ 188,72
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS2013
STANDARD LINE
ARS2013
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 19,7 |
€ 2,44
€ 0,44
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5530141
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 46231760 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 138,19
€ 138,19
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 912
PL22
F 032 110 912
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 263,20
€ 157,92
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01008
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01008
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 220,17
€ 220,17
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01548
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2 Plug
WAL01548
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 Plug | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 442,30
€ 442,30
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken