×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ferrari Dynamo
€ 472,57
€ 193,76
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01008
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01008
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 217,28
€ 217,28
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01009
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
WAL01009
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 270,48
€ 270,48
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5530141R
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141R
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 7575998 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 179,77
€ 179,77
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Mahle Original MG 423
Met riemschijf, W, Draairichting met de klok mee
MG 423
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 85,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 70,0 |
| Gatdiameter [mm] | 12,2 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | W |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4953 |
€ 437,28
€ 275,49
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Mahle Original MGX 1214
MGX 1214
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 210 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
€ 156,54
€ 54,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator Mahle Original MGX 301
MGX 301
| Nettogewicht [g] | 994 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
€ 232,16
€ 81,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 336
MGX 336
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 150 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
€ 37,34
€ 13,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 750
MGX 750
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
€ 29,29
€ 10,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 912
PL22
F 032 110 912
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 263,20
€ 157,92
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 620
F 032 111 620
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 224,81
€ 146,12
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 240,55
€ 158,76
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken