×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ferrari F40 Dynamo
Alternator/Dynamo Lucas LRA00751
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
LRA00751
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 266,20
€ 218,28
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX101923
2 jaar garantie
STX101923
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 615,42
€ 252,32
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 111620
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
111620
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 172,00 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 437,43
€ 179,35
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 472,57
€ 193,76
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01009
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
WAL01009
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 270,48
€ 270,48
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 620
F 032 111 620
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 224,81
€ 146,12
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 240,55
€ 158,76
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken