×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Terios Dynamo
Alternator/Dynamo Friesen 9045451
9045451
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 275,09
€ 275,09
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9090515
B+(M6), li 9
9090515
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 517,66
€ 481,42
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377515010
V-riemschijf
063377515010
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 693,33
€ 693,33
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1504
EAL-1504
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 553,44
€ 254,58
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1505
EAL-1505
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 756,78
€ 499,48
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1507
EAL-1507
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 646,38
€ 517,11
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1508
EAL-1508
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 249,27
€ 204,41
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 509
PL95
F 032 116 509
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 409,00
€ 233,13
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01344
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
WAL01344
| Nettogewicht [kg] | 4,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 402,03
€ 402,03
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01609
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
WAL01609
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 394,24
€ 394,24
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01850
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;D-IG-L PUG 29
WAL01850
| Nettogewicht [kg] | 4,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| D-IG-L PUG 29 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 403,27
€ 403,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01997
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
WAL01997
| Nettogewicht [kg] | 4,37 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 451,45
€ 451,45
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03462
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03462
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 335,36
€ 335,36
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken