Daihatsu Hijet Dynamo
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -79%
Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0 |
- -59%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,25 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 143,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165,50 |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 159,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -63%
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3120 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -15%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 84,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 70,00 |
- -65%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |