Daihatsu Cuore Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, D-IG-L PUG 29
| Nettogewicht [kg] | 4,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | D-IG-L PUG 29, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, PL15, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 147,00 |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 143,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 145,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 159,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -63%
STANDARD LINE, 100211-1400, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor OE nummer | 100211-1400 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -75%
STANDARD LINE, 121000-0560, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Voor OE nummer | 121000-0560 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 2737572150 |
- -3%
B+,IG,L, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 40 |
| Voor OE nummer | 2706087501000 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,IG,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 60 |
| Voor OE nummer | 2706097203 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;D-IG-L PUG 29
| Nettogewicht [kg] | 4,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| D-IG-L PUG 29 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 2,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |