×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Charmant Dynamo
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 138
PL15
F 032 110 138
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 178,78
€ 128,72
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00167
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00167
| Nettogewicht [kg] | 4,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 199,65
€ 167,71
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01458
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01458
| Nettogewicht [kg] | 4,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 186,05
€ 186,05
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02229
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02229
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 190,36
€ 190,36
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02706
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02706
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0030 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 194,64
€ 194,64
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken