Daihatsu Charade Dynamo
Dubbele zwaaiarm, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -7%
Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Aangedreven aggregaten | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 4500 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -13%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3710 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -11%
| Laadstroom [A] | 35 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -20%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
PL15
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -28%
PL10
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -31%
PL146
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -32%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M6 B+;IG-S-L-M
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M6 B+ |
| IG-S-L-M | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6;IG-L
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 |
| IG-L | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0013 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |