×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Trax Dynamo
Houder, generator - aandrijfflens AS-PL ABR1027S
STANDARD LINE
ABR1027S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 39,00 |
| Binnendiameter [mm] | 47,00 |
| Buitendiameter [mm] | 141,50 |
€ 42,89
€ 15,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS1019S
STANDARD LINE
ARS1019S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
€ 1,66
€ 0,33
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5021
STANDARD LINE
ARS5021
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
€ 1,91
€ 0,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS1008
STANDARD LINE
AS1008
| Buitendiameter 1 [mm] | 126,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 106,00 |
€ 139,34
€ 51,56
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5560273
B+,DF,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5560273
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 1202264 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,DF,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 266,80
€ 266,80
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bv Psh 135.504.140.000
+Line Original, B+ (M8)
135.504.140.000
| Bevestigingshoek [graden] | +85 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 957,91
€ 354,42
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00101
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
WAL00101
| Nettogewicht [kg] | 6,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 575,28
€ 575,28
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00646
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
WAL00646
| Nettogewicht [kg] | 6,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 465,61
€ 465,61
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00895
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;L-DFM
WAL00895
| Nettogewicht [kg] | 6,17 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 430,40
€ 430,40
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 727
PL180
F 032 114 727
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,7 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 553,89
€ 288,03
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken