Daewoo Nubira Dynamo
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
CPA0338, Met vrijlooppully, M8 B+
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | CPA0338 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -35%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -28%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -22%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -36%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 36 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 392 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180 |
- -39%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 36 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 62 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 59 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
Opschroefbaar, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
| Bevestigingswijze | Opschroefbaar |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,76 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F/I-L-P Plug 219
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0219 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F/I-L-P Plug 219, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, I-L-D Plug 220
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0260 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | I-L-D Plug 220, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, I-L-P Plug 272
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0272 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | I-L-P Plug 272, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, S-I-L-P, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | S-I-L-P, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, PL62, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183,50 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL62 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL203, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175,00 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL203 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL53, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180,00 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL53 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL189, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL189 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 18,30 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,00 |
- -76%