×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Matiz/Spark Dynamo
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF0010
STANDARD LINE
SF0010
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 125,00 |
| Buitendiameter [mm] | 78,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 65,26
€ 18,92
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,50
€ 25,65
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5535347
B+,L,R, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5535347
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 96380673 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,R |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 147,02
€ 147,02
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5546325
B+,R,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5546325
| Laadstroom [A] | 65 |
| Voor OE nummer | 96567255 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,R,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 152,46
€ 152,46
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 302
PL77
F 032 116 302
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL77 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,6 |
| Aantal groeven | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 271,11
€ 146,40
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00317
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;IG-L PLUG 97
WAL00317
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| IG-L PLUG 97 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 210,39
€ 210,39
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00414
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL00414
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 319,63
€ 319,63
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00642
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL00642
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 233,53
€ 233,53
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken