Seat Exeo Distributieketting kit
Zonder tandwielen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 42 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Balansas, Oliepomp, Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Balansas, Oliepomp, Nokkenas |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 3 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 13 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met geleiderail, Met kettingspanner, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geleiderail, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Tandketting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met pakking, Met krukastandwiel, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met pakking, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Aantal kettingen | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
058 109 088 K, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Voor OE nummer | 058 109 088 K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zonder tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing, Boutenketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing, Boutenketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06F103483D, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Voor OE nummer | 06F103483D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
| Voor artikelnummer | RC1438S |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K109467P, 06H109158J, Bovenaan, Met pakkingen
| Voor OE nummer | 06K109467P, 06H109158J |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H109158J, Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen
| Voor OE nummer | 06H109158J |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Geruisloze ketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H109467AJ, 06H109158N, Onder, Met pakkingen
| Voor OE nummer | 06H109467AJ, 06H109158N |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K109467P, 06H109158N, Onder, Met pakkingen
| Voor OE nummer | 06K109467P, 06H109158N |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H115225L, 06H109509P, 06H109507M, 06H109469T
| Voor OE nummer | 06H115225L, 06H109509P, 06H109507M, 06H109469T |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 96, 60, 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
- -61%
Voor balansas, Onder, Bovenaan, Met pakkingen
| Aandrijfassen/aandrijfassen | Voor balansas |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 96, 170 |
| Complete set | |
| Kettingtype | Geruisloze ketting |
- -22%
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 21 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 8 |
G67HP, Nokkenas, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G67HP |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Gewicht [kg] | 0,315 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
- -37%
G67HR
| Distributiekettingdimensie | G67HR |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -35%