Seat Toledo Condensor airco
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,7 |
| Netlengte [mm] | 528 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 336 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,7 |
| Netlengte [mm] | 528 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger, BSG 90-525-010
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 386 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Componentennummer | BSG 90-525-010 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
590 X 361 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 590 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 336 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
585 x 362 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 585 x 362 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met droger, Zonder afdichtring
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met droger, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,9 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 585 |
| Totale breedte [mm] | 365 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 700 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 700 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 155 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 155 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 334 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -35%
Aluminium, Zonder droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 548 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -30%
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,9 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met droger, R 1234yf, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 593 |
| Netbreedte [mm] | 16 |
| Netdiepte [mm] | 341 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 85,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 49,00 |
| Nettogewicht [g] | 2884 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -42%
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 4,22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 353 |
| Netbreedte [mm] | 540 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -16%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,85 |
| Voor OE nummer | 9705000154 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 501 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,392 |
| Voor OE nummer | 81619200032 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 351 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 6,72 |
| Voor OE nummer | 1354110 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 453 |
| Netbreedte [mm] | 814 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,63 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 360 |
| Netbreedte [mm] | 588 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -22%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 89,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 2991 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -21%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 89,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 2051 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 403 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -15%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 81,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 43,00 |
| Nettogewicht [g] | 2839 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 542 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -14%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 83,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 48,50 |
| Nettogewicht [g] | 2494 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -3%
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 601 |
| Netbreedte [mm] | 321 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 542 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
540 x 400 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 540 x 400 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
470 x 360 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 470 x 360 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -28%
575 x 335 x 16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 575 x 335 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |