Renault Condensor airco
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 794 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 192 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 110 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Zonder droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 539 |
| Netbreedte [mm] | 402 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Totale breedte [mm] | 404 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 619 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 638 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 277 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 292 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
640 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
640 X 401 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 401 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
545-374-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 545-374-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 374 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590 X 361 X 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 590 X 361 X 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
580 X 403 X 28 mm, 82 00 137 650, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 580 X 403 X 28 mm |
| Voor OE nummer | 82 00 137 650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 403 |
| Netdiepte [mm] | 28 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, 82 00 221 132, Aluminium, Zonder droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 82 00 221 132 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 431 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 337 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
77 00 428 083, Aluminium, Zonder droger
| Voor OE nummer | 77 00 428 083 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
510 X 376 X 16 mm, 77 00 414 103, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 X 376 X 16 mm |
| Voor OE nummer | 77 00 414 103 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
572-393-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 572-393-16 |
| Voor OE nummer | 8200182361 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
547-378-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 547-378-16 |
| Voor OE nummer | 6001550660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 547 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
510-400-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 510-400-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
565 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 537 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 608 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 608 |
| Netbreedte [mm] | 441 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
730-374-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 730-374-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 374 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 464 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
700-391-16, 82 00 332 852, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 700-391-16 |
| Voor OE nummer | 82 00 332 852 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
610-435-16, Zonder droger, voorste deel, Achterste deel
| Afmeetingen radiateur | 610-435-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 435 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Voorste deel, Achterste deel |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
565 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8-24UNF, Met droger
| Aansluitdraad | 3/8-24UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 384 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
510 x 382 x 18+16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 510 x 382 x 18+16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
730-378-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 730-378-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 542 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
580-461-16, Zonder droger, voorste deel
| Afmeetingen radiateur | 580-461-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 461 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Voorste deel |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.