Renault Condensor airco
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 514 |
| Netbreedte [mm] | 399 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -82%
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 526 |
| Netbreedte [mm] | 447 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -70%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 438 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Zonder pakking, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Netlengte [mm] | 528 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,2 |
| Netlengte [mm] | 602 |
| Netbreedte [mm] | 388 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 573 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 628 |
| Netbreedte [mm] | 448 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 384 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 509 |
| Netbreedte [mm] | 389 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 472 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 468 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 745 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1793 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2580 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 376 |
| Lengte [mm] | 685 |
| Netlengte [mm] | 685 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2190 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 380 |
| Lengte [mm] | 690 |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 378 |
| Lengte [mm] | 685 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 3150 |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2103 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 376 |
| Lengte [mm] | 690 |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2500 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 355 |
| Lengte [mm] | 760 |
| Netlengte [mm] | 760 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
510 X 376 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 X 376 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
620 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 620 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
620 X 391 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 620 X 391 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
730 x 381 x 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 730 x 381 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 417,2 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
- -70%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 81,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 51,50 |
| Nettogewicht [g] | 1784 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 439 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -21%
Zonder droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 84,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 61,50 |
| Nettogewicht [g] | 2100 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 597 |
| Netbreedte [mm] | 428 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -66%
Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 84,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3250 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 499 |
| Netbreedte [mm] | 425 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 55,00 |
| Nettogewicht [g] | 2503 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 551 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -2%