Renault Scenic Condensor airco
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 470 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Voor OE nummer | 940160 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MAHLE, Aluminium, Met droger, R 134a
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 433 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 614 |
| Netbreedte [mm] | 369 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,2 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -34%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -33%
Aluminium, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -27%
M10x1,25, Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8"-24 UNF, Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Schroefdraadmaat | 3/8"-24 UNF |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring, Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 614 |
| Netbreedte [mm] | 369 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
640 X 401 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 401 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
572-393-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 572-393-16 |
| Voor OE nummer | 8200182361 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 537 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
565 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8-24UNF, Met droger
| Aansluitdraad | 3/8-24UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 622 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
564 x 438 x 12 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 564 x 438 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 564 |
| Netbreedte [mm] | 438 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a, corrosiebestendig
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 372 |
| Netbreedte [mm] | 631 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Zonder pakking, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 81,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 51,50 |
| Nettogewicht [g] | 1600 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,15 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Fabrikant | MAHLE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding, Zonder droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 578 |
| Netbreedte [mm] | 387 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 385 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 638 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 638 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 270 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 270 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.