Renault Clio Condensor airco
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 2,97 |
| Voor OE nummer | 1371355 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 440 |
| Netbreedte [mm] | 503 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Voor, Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,24 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 551 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -34%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,64 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 382 |
| Netbreedte [mm] | 548 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -36%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,23 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 402 |
| Netbreedte [mm] | 623 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -31%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,92 |
| Voor OE nummer | 8189330 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 486 |
| Netbreedte [mm] | 620 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 7 |
| Voor OE nummer | 1102872 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 578 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 2,68 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 377 |
| Netbreedte [mm] | 510 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -31%
Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 2,69 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 377 |
| Netbreedte [mm] | 547 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -13%
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,97 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Netlengte [mm] | 410 |
| Netbreedte [mm] | 530 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
- -30%
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 5,2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 428 |
| Netbreedte [mm] | 500 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -29%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 55,00 |
| Nettogewicht [g] | 2503 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 551 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -2%
Koelpijp parallel, Zonder droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 84,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3109 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -25%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 88,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 55,00 |
| Nettogewicht [g] | 2770 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 75,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 53,50 |
| Nettogewicht [g] | 1644 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -35%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 72,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 46,00 |
| Nettogewicht [g] | 1820 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Netlengte [mm] | 583 |
| Netbreedte [mm] | 411 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -28%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 75,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 53,50 |
| Nettogewicht [g] | 1367 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 378 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -11%
Koelpijp parallel, Met droger, Met drukschakelaar
| Nettogewicht [g] | 893 |
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 61,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger, Met drukschakelaar |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -35%
Koelpijp parallel, Met droger, Met drukschakelaar
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3075 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger, Met drukschakelaar |
| Netlengte [mm] | 503 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -46%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 72,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 2000 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -22%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 81,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 51,50 |
| Nettogewicht [g] | 1450 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,0 |
| Netlengte [mm] | 510,0 |
| Netbreedte [mm] | 394,0 |
| Netdiepte [mm] | 12,0 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -7%
Koelpijp parallel, Denso, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 61,50 |
| Nettogewicht [g] | 1794 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Voor fabrikant | Denso |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -45%
Koelpijp parallel, Valeo, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 61,50 |
| Nettogewicht [g] | 2049 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -8%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 50,00 |
| Nettogewicht [g] | 2160 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,9 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
548 x 390 x 16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 548 x 390 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
500 x 380 x 20, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 500 x 380 x 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -41%
545x358x16 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 545x358x16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
523 x 395 x 12 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 523 x 395 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
Aluminium, Met droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 398 |
| Netbreedte [mm] | 508 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
Aluminium, Zonder droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 417 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -24%
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 546 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -23%
510 x 380 x 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 x 380 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -10%