Peugeot Partner Condensor airco
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 75,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 52,00 |
| Nettogewicht [g] | 1512 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -35%
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 77,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 2961 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Fabrikant | MAHLE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 74,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 37,30 |
| Nettogewicht [g] | 1789 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 533 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 369,00 |
| Breedte [mm] | 563,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Totale breedte [mm] | 364 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 430 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 430 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met droger, R 134a, corrosiebestendig
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Totale breedte [mm] | 370 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 430 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 430 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 531 |
| Netbreedte [mm] | 369 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 563 |
| Totale breedte [mm] | 369 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 233 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 215 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 528 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -47%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,73 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,85 |
| Voor OE nummer | 9705000154 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 501 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 3,98 |
| Voor OE nummer | 1790840 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 391 |
| Netbreedte [mm] | 758 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 3,23 |
| Voor OE nummer | 21879638 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 331 |
| Netbreedte [mm] | 630 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,392 |
| Voor OE nummer | 81619200032 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 351 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,92 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 339 |
| Netbreedte [mm] | 630 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,85 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 331 |
| Netbreedte [mm] | 578 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,75 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 362 |
| Netbreedte [mm] | 560 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -31%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,4 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 362 |
| Netbreedte [mm] | 570 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -36%
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,79 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 418 |
| Netbreedte [mm] | 550 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -32%
640 x 341 x 16 mm
| Gewicht [kg] | 2,5 |
| Afmeetingen radiateur | 640 x 341 x 16 mm |
520 x 361 x 16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 520 x 361 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -15%
- -16%
Met droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 363 |
| Lengte [mm] | 520 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -11%
570 x 362 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 570 x 362 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
570 x 362 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 570 x 362 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Met toebehoren, Aansluiting aan de zijkant, Met droger, Aluminium
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 633 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Lengte 1 [mm] | 565 |
| Hoogte 1 [mm] | 438 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aansluiting aan de zijkant, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 430 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -12%
550x418x16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 550x418x16 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 418 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -66%
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |