Peugeot 206 Condensor airco
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 2,57 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 364 |
| Netbreedte [mm] | 556 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -10%
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 3,95 |
| Voor OE nummer | 81619200030 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 342 |
| Netbreedte [mm] | 736 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
- -63%
575x358x16
| Afmeetingen radiateur | 575x358x16 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 358 |
| Lengte [mm] | 575 |
- -41%
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,7 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
-, 361x548x16, 6455CH, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3090 |
| Afmeetingen radiateur | 361x548x16 |
| Hoogte [mm] | 548 |
| Breedte [mm] | 361 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 6455CH |
| Koelmiddel | R 134a |
-, 462x375x16, 6455Y0, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2758 |
| Gewicht [g] | 1758 |
| Afmeetingen radiateur | 462x375x16 |
| Hoogte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 462 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 6455Y0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
6455HW, Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2550 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Voor OE nummer | 6455HW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Aluminium, Zonder droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -24%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Netlengte [mm] | 555 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelpijp parallel, Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
- -4%
640 x 341 x 16 mm
| Gewicht [kg] | 2,5 |
| Afmeetingen radiateur | 640 x 341 x 16 mm |
558 x 361 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 558 x 361 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
555x365x16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 555x365x16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -32%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1793 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 368,00 |
| Breedte [mm] | 590,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
R 134a
| Diepte [mm] | 22,00 |
| Hoogte [mm] | 370,00 |
| Breedte [mm] | 590,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -64%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 353,00 |
| Breedte [mm] | 570,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Breedte [mm] | 648,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 54,00 |
| Nettogewicht [g] | 1815 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 548 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 70,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 45,00 |
| Nettogewicht [g] | 1600 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 548 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -25%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,00 |
| Nettogewicht [g] | 1630 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 558 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,00 |
| Nettogewicht [g] | 1736 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 548 |
| Netbreedte [mm] | 370 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -13%
Koelpijp parallel, Met droger
| Verpakkingslengte [cm] | 70,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 45,00 |
| Nettogewicht [g] | 1747 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -18%
590 x 361 x 16 mm, BSG 70-525-007
| Afmeetingen radiateur | 590 x 361 x 16 mm |
| Componentennummer | BSG 70-525-007 |