Nissan Condensor airco
-, 381x688x16, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3100 |
| Gewicht [g] | 2450 |
| Afmeetingen radiateur | 381x688x16 |
| Hoogte [mm] | 688 |
| Breedte [mm] | 381 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 7701057122 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Zonder droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 3250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -20%
-, 608x441x16, 2765000QAJ, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3244 |
| Gewicht [g] | 2244 |
| Afmeetingen radiateur | 608x441x16 |
| Hoogte [mm] | 441 |
| Breedte [mm] | 608 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 2765000QAJ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -14%
-, 728x391x16, 2765000QAH, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3600 |
| Gewicht [g] | 2600 |
| Afmeetingen radiateur | 728x391x16 |
| Hoogte [mm] | 391 |
| Breedte [mm] | 728 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 2765000QAH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -20%
-, 643x400x16, 92100JD200, Met droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3600 |
| Gewicht [g] | 3502 |
| Afmeetingen radiateur | 643x400x16 |
| Hoogte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 643 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 92100JD200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -11%
-, 643x400x16, 92100JD71A, Met droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3545 |
| Gewicht [g] | 2545 |
| Afmeetingen radiateur | 643x400x16 |
| Hoogte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 643 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 92100JD71A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -10%
-, 301x688x16, 921109F515, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3089 |
| Gewicht [g] | 2089 |
| Afmeetingen radiateur | 301x688x16 |
| Hoogte [mm] | 688 |
| Breedte [mm] | 301 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 921109F515 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -12%
-, 554x302x16, 921106F600, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2750 |
| Gewicht [g] | 1750 |
| Afmeetingen radiateur | 554x302x16 |
| Hoogte [mm] | 302 |
| Breedte [mm] | 554 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 921106F600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -17%
-, 92110AX000, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3034 |
| Gewicht [g] | 2034 |
| Voor OE nummer | 92110AX000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
-, 92100JD51A, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3400 |
| Gewicht [g] | 2010 |
| Voor OE nummer | 92100JD51A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -1%
-, 698x333x16, 921102F000, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3193 |
| Gewicht [g] | 2193 |
| Afmeetingen radiateur | 698x333x16 |
| Hoogte [mm] | 333 |
| Breedte [mm] | 698 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 921102F000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
-, 692x300x16, 92100BM405, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2927 |
| Gewicht [g] | 1927 |
| Afmeetingen radiateur | 692x300x16 |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 692 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 92100BM405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -17%
-, 92100-4W011, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 4133 |
| Gewicht [g] | 3133 |
| Voor OE nummer | 92100-4W011 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
-, 92100-7S200, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 4946 |
| Gewicht [g] | 3946 |
| Voor OE nummer | 92100-7S200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
-, 921001FE0B, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2950 |
| Gewicht [g] | 1752 |
| Voor OE nummer | 921001FE0B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -13%
474x399.7x16, 921001HC1A, Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 1940 |
| Gewicht [g] | 1320 |
| Afmeetingen radiateur | 474x399.7x16 |
| Hoogte [mm] | 399,7 |
| Breedte [mm] | 474 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 921001HC1A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2650 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -16%
921001HC1B, Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2010 |
| Gewicht [g] | 1380 |
| Voor OE nummer | 921001HC1B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2500 |
| Gewicht [g] | 1660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -8%
Zonder droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2400 |
| Gewicht [g] | 1700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 2450 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -14%
Met droger
| Brutogewicht [g] | 2100 |
| Gewicht [g] | 1380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -20%
Met droger, R 134a
| Brutogewicht [g] | 4650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -17%
-, 276504A00D, Met droger, R 134a
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2250 |
| Gewicht [g] | 1650 |
| Voor OE nummer | 276504A00D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -15%
Zonder droger, Aluminium, voor voertuigen met stuur links
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 265 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -39%
CONDENSOR ZONDER DROGER 92+ (R134) 597x305x25
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 597 |
| Netbreedte [mm] | 305 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -47%
Zonder droger, M16 x 1,5, Aluminium
| Korte uitvoering | |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 12,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Schroefdraad ingang | M16 x 1,5 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 280 |
| Netdiepte [mm] | 19 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -34%
Zonder droger, Aluminium, voor voertuigen met stuur links
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 270 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -24%
Zonder droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 305 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -44%
Zonder droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 372 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -49%
Zonder droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 270 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -45%
Met droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 396 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -48%