×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Condensor airco
Terug naar Condensor airco
Modellen
- 190
- 200
- A Klasse
- A-Klasse
- Amg Gt
-
Toon minder Toon meer
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CL
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- GL
- GLA
- GLB
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- L Serie
- MB
- ML
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- SEC
- SL
- SLC
- SLK
- SLR
- SLS
- Sprinter
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
- X-Klasse
×
Airco condensor Vemo V30-62-1038
610 x 420 x 16, Met droger
V30-62-1038
| Afmeetingen radiateur | 610 x 420 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 194,68
€ 155,74
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1039
Met droger
V30-62-1039
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 461 |
| Lengte [mm] | 679 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 114,43
€ 123,59
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1045
Met droger
V30-62-1045
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 375 |
| Lengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 221,30
€ 236,78
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1047
570 x 530 x 18 mm, Met droger
V30-62-1047
| Afmeetingen radiateur | 570 x 530 x 18 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 128,57
€ 163,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 321,71
€ 247,72
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 232,70
€ 242,00
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1053
660 x 447 x 12 mm, Met droger
V30-62-1053
| Afmeetingen radiateur | 660 x 447 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
€ 265,90
€ 228,68
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1054
610 x 462 x 12 mm, Met droger
V30-62-1054
| Afmeetingen radiateur | 610 x 462 x 12 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
€ 153,15
€ 225,13
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-1055
635 x 567 x 18 mm, Met droger
V30-62-1055
| Afmeetingen radiateur | 635 x 567 x 18 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 354,07
€ 322,20
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Vemo V30-62-91035
590 x 375 x 16 mm, Met droger, Met drukschakelaar
V30-62-91035
| Diepte [mm] | 16 |
| Afmeetingen radiateur | 590 x 375 x 16 mm |
| Breedte [mm] | 375 |
| Lengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger, Met drukschakelaar |
€ 183,65
€ 205,69
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1253
Aluminium, Zonder droger, R 134a
DCC1253
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 220,15
€ 220,15
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1257
Aluminium, Met pakkingen, Zonder droger, R 134a
DCC1257
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 205,29
€ 205,29
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1262
Zonder droger
DCC1262
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 383 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
€ 330,87
€ 330,87
Tijdelijk uitverkocht
€ 607,38
€ 182,21
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 278,97
€ 278,97
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1698
Voor voertuigen met dak-airco, Met droger
DCC1698
| Uitvoering | Voor voertuigen met dak-airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 451,23
€ 135,37
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1975
Aluminium, Met pakkingen, Met droger, R 134a
DCC1975
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Versie | Man Zai |
€ 613,80
€ 184,14
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC1999
Aluminium, Met droger, Man Zai
DCC1999
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Versie | Man Zai |
€ 219,66
€ 219,66
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Diederichs DCC2005
Aluminium, Met droger, R 134a
DCC2005
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,9 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 266,79
€ 266,79
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260033
Met droger, R 134a
260033
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 415,00 |
| Breedte [mm] | 638,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,9 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 384,42
€ 130,70
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260078
R 134a
260078
| Diepte [mm] | 21,00 |
| Hoogte [mm] | 380,00 |
| Breedte [mm] | 670,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 348,55
€ 108,05
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260079
R 134a
260079
| Diepte [mm] | 25,00 |
| Hoogte [mm] | 330,00 |
| Breedte [mm] | 617,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 417,96
€ 146,29
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260413
R 134a
260413
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 460,00 |
| Breedte [mm] | 595,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 388,95
€ 132,24
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260414
R 134a
260414
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 428,00 |
| Breedte [mm] | 595,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 395,25
€ 138,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260416
Met droger, R 134a
260416
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 381,00 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 406,91
€ 138,35
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260418
R 134a
260418
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 445,00 |
| Breedte [mm] | 595,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 368,93
€ 151,26
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260419
R 134a
260419
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 445,00 |
| Breedte [mm] | 600,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 396,38
€ 142,70
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260420
Met droger, R 134a
260420
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 380,00 |
| Breedte [mm] | 680,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 346,02
€ 131,49
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260421
Met droger, R 134a
260421
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 385,00 |
| Breedte [mm] | 630,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 450,34
€ 166,63
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260422
Met droger, R 134a
260422
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 382,00 |
| Breedte [mm] | 628,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,6 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 443,28
€ 181,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Hc-Cargo 260423
Met droger, R 134a
260423
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 436,00 |
| Breedte [mm] | 645,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 483,40
€ 198,20
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken