×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 145 Brandstoffilter
Brandstoffilter Kavo Parts FFF-10462
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10462
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 43,68
€ 24,90
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B30306PR
Opschroeffilter, M 16X1,5
B30306PR
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M 16X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
€ 12,84
€ 5,65
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4024/1
Filter insert
4024/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 0450905030 |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 16,44
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4025
Filter insert, M 14 X 1,50
4025
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 64 |
| Voor OE nummer | 25055200 |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Schroefdraadmaat | M 14 X 1,50 |
€ 31,29
€ 31,29
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4040/1
Filter insert, M 12 X 1,50, M 14 X 1,50
4040/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 62 |
| Voor OE nummer | 60801638 |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraad ingang | M 12 X 1,50 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 X 1,50 |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4077
Filter insert
4077
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 156789 |
| Hoogte [mm] | 160 |
€ 14,54
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4079
Filter insert
4079
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 62 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 0450905904 |
| Hoogte [mm] | 130 |
€ 9,49
€ 9,49
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4105/1
Filter insert
4105/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 0000156793 |
| Hoogte [mm] | 137 |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4110
Filter insert, M 16 X 1,50
4110
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 7700700092 |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
€ 15,49
€ 15,49
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4112
Filter insert, M 16 X 1,50
4112
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 0000190623 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
€ 24,89
€ 24,89
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4120
Filter insert, 1"-14 UNS
4120
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 96 |
| Voor OE nummer | 1457434448 |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | 1"-14 UNS |
€ 26,08
€ 26,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4141
Filter insert
4141
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 190664 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4155
Filter insert, M 16 X 1,50
4155
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 79 |
| Voor OE nummer | 190629 |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
€ 19,36
€ 19,36
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4228
Filter insert, M 16 X 1,50
4228
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 9951033 |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1,50 |
€ 19,36
€ 19,36
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4241
Filter insert, M 10 X 1,5, M 16 X 1,50
4241
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | 9949179 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad ingang | M 10 X 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1,50 |
€ 23,79
€ 23,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4260
Filter insert, M 8 X 1,25
4260
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 71736117 |
| Hoogte [mm] | 179 |
| Schroefdraadmaat | M 8 X 1,25 |
€ 23,79
€ 23,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4265
Filter insert
4265
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 83 |
| Voor OE nummer | 190159 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4266
Filter insert, M 12 X 1,75, M 16 X 1,50
4266
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 85 |
| Voor OE nummer | 46807036 |
| Hoogte [mm] | 167 |
| Schroefdraad ingang | M 12 X 1,75 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1,50 |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4280
Filter insert, M 10 X 1,5
4280
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 46533026 |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Schroefdraadmaat | M 10 X 1,5 |
€ 23,79
€ 23,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4288
Filter insert
4288
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 0450905969 |
| Hoogte [mm] | 147 |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4490
Filter insert, 1906A2
4490
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 78 |
| Voor OE nummer | 1906A2 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4541/1
Filter insert, M 16 X 1,50, OE EQUIVALENT
4541/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 46797378 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 23,79
€ 23,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4707
Filter insert, M 16 X 1,50
4707
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 190693 |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10045
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10045
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 27,35
€ 13,67
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10211
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10211
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 27,35
€ 13,67
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10462
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10462
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 43,68
€ 21,40
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF1300
KN PF1300
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 27,99
€ 27,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2100
KN PF2100
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 22,99
€ 22,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2300
KN PF2300
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 15,75
€ 15,75
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF2500
KN PF2500
K&N brandstoffilter Automotive
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat ze...
€ 22,99
€ 22,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF3000
KN PF3000
K&N brandstoffilter Diesel Truck
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Ze zijn zo gemaakt dat z...
€ 84,99
€ 84,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilters K&N KN PF4000
KN PF4000
K&N brandstoffilter Diesel Truck met bevestigingsdeksel
K&N brandstoffilters hebben een sterke stalen behuizing en een gerolde naad die de geldende eisen van de OEM druk overschrijdt. Het cellulose glas materiaal filtert verontreinigingen zoals roest, vuil, schilfers en andere vreemde materialen. Z...
€ 55,99
€ 55,99
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken