×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473509
M12x1.5-6g
1473509
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
€ 136,33
€ 136,33
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,34
€ 56,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 112,01
€ 77,28
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,03
€ 57,97
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 84,94
€ 64,55
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,23
€ 65,72
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 68,89
€ 57,86
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 88,26
€ 75,02
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,49
€ 55,09
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor AIC 56680
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
56680
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 66,43
€ 61,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
€ 96,53
€ 29,92
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,69
€ 54,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking brandstofniveaumeter Vaico V10-2553
FPM (Fluor-Kautschuk)
V10-2553
| Hoogte [mm] | 15 |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Diameter [mm] | 135 |
€ 13,01
€ 14,05
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70663001
Beige
70663001
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Beige |
€ 150,95
€ 58,87
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70663002
M18x1,5, antraciet/zwart
70663002
| Aansluitdraad | M18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Antraciet/zwart |
€ 155,10
€ 60,49
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken