Volkswagen Brandstofdruk sensor
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Enkel in combinatie met | 170070 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 500 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 151, 580 149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, 03C 906 051 C
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 03C 906 051 C |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, 059 130 758 K
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 059 130 758 K |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, 03L 906 054 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 03L 906 054 A |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, 05A 906 051
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 05A 906 051 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, 059 130 758 E
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 059 130 758 E |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, 06E 906 051 K, Lagedruk zijde, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06E 906 051 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, 06J 906 051 C, Hogedruk zijde
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06J 906 051 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.