Volkswagen Touran Brandstofdruk sensor
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, 06E 906 051 K, Lagedruk zijde, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06E 906 051 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, 06J 906 051 C, Hogedruk zijde
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06J 906 051 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, 06E 906 051 K, Lagedruk zijde, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06E 906 051 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 114 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Diameter 2 [mm] | 10,8 |
| Diameter 1 [mm] | 10,8 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), zwart
| Hoogte [mm] | 21 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Kleur | Zwart |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
82.339A2, 5033378AA, 038 906 081 B, Brandstofleiding
| Alternatief artikel | 82.339A2 |
| Voor OE nummer | 5033378AA, 038 906 081 B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
84.376A2, 2K0 906 052 A, OE EQUIVALENT, Benzine
| Alternatief artikel | 84.376A2 |
| Voor OE nummer | 2K0 906 052 A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Common rail, zwart
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -62%