Volkswagen New Beetle Brandstofdruk sensor
M18 x 1,5, 04L 906 054
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 04L 906 054 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 114 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -14%
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 27 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zuigleidinginspuiting, directinspuiting, Lagedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Zuigleidinginspuiting, directinspuiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 130 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 27 |
82.339A2, 5033378AA, 038 906 081 B, Brandstofleiding
| Alternatief artikel | 82.339A2 |
| Voor OE nummer | 5033378AA, 038 906 081 B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 04B 906 054 D, 04B 906 054, GENUINE
| Kabeldiameter [mm] | 10 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04B 906 054 D |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
06H 906 051 G, GENUINE, Benzine, Directe Injectie
| Voor OE nummer | 06H 906 051 G |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Common rail, zwart
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -62%
- -56%
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
03L919824C, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L919824C |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
03L919824D, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L919824D |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
04B906054D, Ovaal
| Voor OE nummer | 04B906054D |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
NTC, Zonder behuizing, Met afdichtring, Met verbindingsstuk
| Sensortype | NTC |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -67%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 20 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -58%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -59%