Volkswagen Caddy Brandstofdruk sensor
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), zwart
| Hoogte [mm] | 21 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Kleur | Zwart |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 130 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 27 |
82.339A2, 5033378AA, 038 906 081 B, Brandstofleiding
| Alternatief artikel | 82.339A2 |
| Voor OE nummer | 5033378AA, 038 906 081 B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
1920TL, GENUINE, Common rail
| Voor OE nummer | 1920TL |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
84.376A2, 2K0 906 052 A, OE EQUIVALENT, Benzine
| Alternatief artikel | 84.376A2 |
| Voor OE nummer | 2K0 906 052 A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Common rail, zwart
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -62%
M18x1,5, Common rail, beige/bruin
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2000 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Beige/bruin |
- -65%
- -56%
2K0906052A, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 2K0906052A |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
03L919824C, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L919824C |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
04C906054C
| Voor OE nummer | 04C906054C |
| Aantal contacten | 3 |
NTC, Zonder behuizing, Met afdichtring, Met verbindingsstuk
| Sensortype | NTC |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -67%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 20 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -58%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -59%
M 10, Directe Injectie, Geschroefd
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -64%
Brandstoffilterbuis, Links, M 18
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -73%
D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |