×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Toledo Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82371E
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
82371E
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 58,15
€ 58,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82381
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
82381
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82427
03L919824C, NTC, Ovaal
82427
| Voor OE nummer | 03L919824C |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 43,95
€ 43,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825045
04C906054C
825045
| Voor OE nummer | 04C906054C |
| Aantal contacten | 3 |
€ 60,81
€ 60,81
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 115 175
NTC, Zonder behuizing, Met afdichtring, Met verbindingsstuk
115 175
| Sensortype | NTC |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 45,53
€ 15,03
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking brandstofniveaumeter Topran 116 126
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
116 126
| Hoogte [mm] | 20 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 41,87
€ 17,58
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking brandstofniveaumeter Topran 116 128
FPM (Fluor-Kautschuk)
116 128
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 36,71
€ 15,05
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 155
M 10, Directe Injectie, Geschroefd
116 155
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 155,46
€ 55,96
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 254
Brandstoffilterbuis, Links, M 18
116 254
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 170,19
€ 68,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 269
Buiten veeltandig, M 12, NTC
116 269
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 58,94
€ 15,91
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 519
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M 10, Geschroefd
622 519
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Druk (bar) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 161,49
€ 54,91
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,18
€ 14,18
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-0300
D-vorm
V10-72-0300
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 45,40
€ 63,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-1136-1
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
V10-72-1136-1
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
€ 44,07
€ 56,85
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1309
Met afdichtring
V10-72-1309
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 25,16
€ 31,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,19
€ 42,74
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,34
€ 56,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 88,26
€ 75,02
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,49
€ 55,09
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor AIC 56680
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
56680
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 66,43
€ 61,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken