Hyundai Brandstofdruk sensor
314014A400, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 314014A400 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0281002863 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0281006403 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 0009050800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
314702A400, Samengeperst, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 314702A400 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -19%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilterbuis, D-vorm
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 180 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 580 151, 580 149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -4%
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |