×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Brandstofdruk sensor
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511517
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511517
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
€ 19,54
€ 6,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70663500
M12x1,5
70663500
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 189,93
€ 68,38
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70669100
Ovaal, zwart
70669100
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 368,72
€ 143,80
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0905277
M 12x1,5, NTC, groen
0905277
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Vermogen [W] | 0,06 |
€ 18,25
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906180
Directe Injectie, Hogedruk zijde
0906180
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 186,16
€ 186,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906181
Brandstoffilterbuis, Comman-Rail, OE
0906181
| Voor OE nummer | 55230978 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Injectiesysteem | Comman-Rail |
| Versie | OE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324007 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 336,65
€ 336,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906212
M12x1,5
0906212
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324073, 0906296 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 105,03
€ 105,03
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906320
Recht, Brandstoffilterbuis
0906320
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 121,93
€ 121,93
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906446
Brandstoffilterbuis, zwart
0906446
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 90,65
€ 90,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 189,51
€ 111,82
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstoftemperatuur Vemo V40-72-0028
Met ingebouwde luchttemperatuursensor
V40-72-0028
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
€ 114,04
€ 84,40
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 724 491
Brandstoffilterbuis, M 12, zwart
724 491
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Maxgear 21-0695
Hoekig, zwart
21-0695
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 93,59
€ 32,75
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792051
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792051
| Meetbereik tot [kPa] | 2000 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 127,66
€ 61,27
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792053
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792053
| Meetbereik tot [kPa] | 1500 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 195,42
€ 54,72
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Bougicord 1473614
M10x1-6g
1473614
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 200 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
| Productiedatum tot | 12.2013 |
€ 68,97
€ 68,97
Tijdelijk uitverkocht
€ 193,48
€ 67,72
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 158,55
€ 55,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,91
€ 90,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 988
M18, zwart
601 988
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 989
M 18, zwart
601 989
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 150,05
€ 52,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken