Audi Brandstofdruk sensor
Links, M12x1,5
| Inbouwplaats | Links |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Links, M12x1,5
| Inbouwplaats | Links |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Links, M12
| Inbouwplaats | Links |
| Druk (bar) | 1600 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Ovaal
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Niederdrucksensor, Directe Injectie, IAM
| Voor fabrikant | Niederdrucksensor |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Hogedruk zijde
| Werkdruk [bar] | 350 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Hogedruk zijde
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Grijs
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Kleur | Grijs |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zwart
| Hoogte [mm] | 22 |
| Binnendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Kleur | Zwart |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
03L919824C, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L919824C |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
03L919824D, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L919824D |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
04B906054D, Ovaal
| Voor OE nummer | 04B906054D |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
04E906054B, CNG/LPG, Geschroefd, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 04E906054B |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
059906054K, Geschroefd, D-vorm
| Voor OE nummer | 059906054K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
04C906054C
| Voor OE nummer | 04C906054C |
| Aantal contacten | 3 |
03C906051C, Van rail naar rail, D-vorm, geel-transparant
| Voor OE nummer | 03C906051C |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Geel-transparant |
- -16%
Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0041537528 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
OE EQUIVALENT, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 057130758 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
059130758E, Links, Common rail
| Voor OE nummer | 059130758E |
| Inbouwplaats | Links |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
- -8%
05A906051, Common rail
| Voor OE nummer | 05A906051 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
059130758J, M12X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 059130758J |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -76%