Audi Brandstofdruk sensor
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 04L 906 054
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 04L 906 054 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilterbuis, M 10, Directe Injectie
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 350 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Buitendraad [mm] | M12 X 1,5 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -14%
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, 059 130 758 K
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 059 130 758 K |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 03L 906 054 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 03L 906 054 A |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 05A 906 051
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 05A 906 051 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 059 130 758 E
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 059 130 758 E |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, 03C 906 051 C
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 03C 906 051 C |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 114 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06E906051K, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06E906051K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A0041536728, Common rail
| Voor OE nummer | A0041536728 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail
| Voor OE nummer | 0041536728 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L906054A, M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 03L906054A |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.