Audi S4 Brandstofdruk sensor
M18x1,5, antraciet/zwart
| Aansluitdraad | M18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Antraciet/zwart |
- -61%
Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Druk (bar) | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -68%
Ovaal, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -65%
Brandstofleiding, Met behuizing, zwart
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zonder afdichtring
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Hogedruk zijde
| Werkdruk [bar] | 350 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Grijs
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Kleur | Grijs |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zwart
| Hoogte [mm] | 22 |
| Binnendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Kleur | Zwart |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
04E906054B, CNG/LPG, Geschroefd, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 04E906054B |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Common rail, zwart
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -62%
- -56%
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -60%
- -16%
NTC, Zonder behuizing, Met afdichtring, Met verbindingsstuk
| Sensortype | NTC |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -67%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 20 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -60%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
- -60%
Brandstoffilterbuis, M 10, Directe Injectie
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -63%
Brandstoffilterbuis, Links, M 18
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -73%
Lagedruk zijde
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
- -65%
- -65%
Brandstoffilterbuis, M18x1,5, beige, D-vorm
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kleur | Beige |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
- -65%
Brandstofleiding, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |