Audi Q5 Brandstofdruk sensor
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Brandstoffilterbuis, M 10, Directe Injectie
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 350 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Brandstoffilterbuis, M 18
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Links, Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Beige |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06L906054E, Diesel
| Voor OE nummer | 06L906054E |
| Brandstoftype | Diesel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -14%
M10 x 1, 03C 906 051 C
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 03C 906 051 C |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 04L 906 054
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 04L 906 054 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 059 130 758 K
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 059 130 758 K |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 03L 906 054 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 03L 906 054 A |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, 05A 906 051
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 05A 906 051 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 114 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06J906051C, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051C |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06J906051D, Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 06J906051D |
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919565, Ovaal
| Voor OE nummer | 04L919565 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.