×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0197
55 230 978, Hogedruk zijde
V24-72-0197
| Voor OE nummer | 55 230 978 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 106,58
€ 109,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 154,94
€ 201,43
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0200
500 372 234
V24-72-0200
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Voor OE nummer | 500 372 234 |
€ 340,59
€ 340,59
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82362
Geschroefd, Hogedruk zijde, Ovaal
82362
| Voor OE nummer | 55192238 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 54,97
€ 54,97
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82375
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
82375
| Voor OE nummer | 55209148 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 65,92
€ 65,92
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82506
M10x1 mm, 27 mm, Hogedruk zijde
82506
| Voor OE nummer | 5255376 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 14,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 109,01
€ 109,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9035
Common rail, Hogedruk zijde
9035
| Voor OE nummer | 46542551 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 197,47
€ 197,47
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9116
Common rail
9116
| Voor OE nummer | 55195078 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | 9116 |
€ 73,66
€ 73,66
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9305
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
9305
| Voor OE nummer | 1723814 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 88,39
€ 88,39
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9312
Common rail
9312
| Voor OE nummer | 8200347174 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 228,12
€ 228,12
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9386
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
9386
| Voor OE nummer | 7701068400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9524
Common rail
9524
| Voor OE nummer | 0281002937 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 134,67
€ 134,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9534
Common rail, Hogedruk zijde
9534
| Voor OE nummer | 55280822 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 123,19
€ 123,19
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9763
Common rail, Hogedruk zijde
9763
| Voor OE nummer | 504333094 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 72,72
€ 72,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 98090
Common rail, Hogedruk zijde
98090
| Voor OE nummer | 0281002952 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 90,90
€ 90,90
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Dt Spare Parts 3.20045
M18 x 1,5, 2 jaar garantie
3.20045
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 328,38
€ 72,25
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Dt Spare Parts 7.24056
2 jaar garantie, M12 x 1,5
7.24056
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 38 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 355,11
€ 63,92
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V46-72-0187
Hogedruk zijde
V46-72-0187
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 155,53
€ 181,97
Tijdelijk uitverkocht
€ 131,90
€ 40,89
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792051
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792051
| Meetbereik tot [kPa] | 2000 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 127,66
€ 61,27
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792053
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792053
| Meetbereik tot [kPa] | 1500 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 195,42
€ 54,72
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,91
€ 90,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 988
M18, zwart
601 988
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 989
M 18, zwart
601 989
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 150,05
€ 52,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken