×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Wartburg 353 Bougie
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 32,77
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0004
1-massa elektrode
V99-75-0004
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 25 |
€ 5,88
€ 5,88
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0011
1-massa elektrode
V99-75-0011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0027
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
V99-75-0027
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 4,88
€ 4,88
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0051
M14x1,25, 1-massa elektrode
V99-75-0051
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
€ 2,20
€ 2,20
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1011
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
V99-75-1011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 9,83
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv M14-175
WARTBURG, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
M14-175
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,82 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Voor fabrikant | WARTBURG |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
€ 7,85
€ 3,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z11
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z11
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 4,53
€ 3,25
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z57
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z57
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 AU |
€ 6,36
€ 4,59
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken