Renault 25 onderdelen
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 116 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Versie | ELASTIC |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 142 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 142 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.1, AVTOVAZ, API SL/CF, ACEA A3/B3
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1, AVTOVAZ |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL/CF, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 10W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4, Jerrycan
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-50, VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 716 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Diameter 1 [mm] | 90 |
| Diameter 2 [mm] | 85 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 150 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Aansluituitvoering conform DIN
| Bougie | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal leidingen | 5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.