Renault 25 onderdelen
Staalrug met brons gesintert, 66635RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,842 |
| Breedte [mm] | 20,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 66635RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 56,267 |
| Tot asdiameter [mm] | 56,286 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 60,005 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 60,019 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,04 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 66645RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,842 |
| Breedte [mm] | 20,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 66645RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 56,267 |
| Tot asdiameter [mm] | 56,286 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 60,005 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 60,019 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,04 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 71-3733
| Dikte [mm] | 1,846 |
| Breedte [mm] | 17,72 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 71-3733 |
| Voor asdiameter van [mm] | 59,971 |
| Tot asdiameter [mm] | 59,99 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 63,704 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 63,723 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 293 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 475 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 58 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 18, 35,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Ribbenaantal | 2 |
| Dikte [mm] | 38,5 |
| Breedte [mm] | 38,8 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660002 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660016 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 0580464126 |
| Druk (bar) | 5 |
| Aantal [l/h] | 150 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, rechthoekig
| Voor OE nummer | 3345511 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 6238927 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 15 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 50111 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 7700823512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, rechthoekig
| Voor OE nummer | 13621273277 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6188593 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7/16"-20UNF, 5/8"-18UNF
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 717 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Schroefdraad drukschakelaar | 7/16"-20UNF |
| Buiten lengte [mm] | 201 |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Schroefdraad ingang | 5/8"-18UNF |
| Schroefdraad uitgang | 5/8"-18UNF |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Nettogewicht [g] | 791 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Nominaal vermogen [W] | 130 |
| Stroomsterkte [A] | 0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 119,2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 225 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 17,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87,0 |
| Hoogte [mm] | 111,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.