Renault 21 onderdelen
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
82.519A2, wit, rechthoekig, GENUINE
| Alternatief artikel | 82.519A2 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, 77 00 737 572
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Voor OE nummer | 96279856, 77 00 737 572, 30865366 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22060000QA, OE EQUIVALENT, 84.001A2
| Voor OE nummer | 22060000QA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 84.001A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Connectorhuis, Verwarmd, GENUINE
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90042 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-140 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Gietijzer, Zonder remvloeistofreservoir, M 10 x 1
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -52%
- -53%
- -56%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,25 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 148 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol, 77 01 469 824, 77 01 468 162
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 148 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol |
| Optioneel | |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 77 01 469 824, 77 01 468 162 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,165 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 124 |
| Breedte [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,236 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 153 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.